מה זה גמילה "אחד על אחד" ובמה זה שונה מגמילה קבוצתית?

גמילה אחד על אחד הוא סוג של טיפול המיועד לצרכים האישיים. זה יכול להיות אופציה טובה למי שמתקשה עם הגדרות קבוצתיות ומעדיף זמן ומרחב משלהם.

גמילה קבוצתית, לעומת זאת, מספקת סביבה חברתית יותר שעשויה להיות נוחה יותר עבור אנשים מסוימים. טיפול קבוצתי יכול להועיל גם במתן תמיכת עמיתים ובבניית מערכות יחסים עם אחרים שעוברים חוויות דומות.

תפקידו של מטפל בגמילה אחד על אחד וכיצד הם עוזרים 

מטפל גמילה אחד על אחד הוא אדם שעבר את תהליך ההכשרה וההסמכה להיות יועץ. הם שם כדי לעזור עם התמכרות, בריאות הנפש ובעיות אחרות.

הפגישה עם המטפל היא הזדמנות עבור הלקוח לקבל הדרכה מה עליו לעשות הלאה בחייו. זוהי גם הזדמנות עבור המטפל לקבל תובנה לגבי כל שינוי שעשוי להיות צורך.

אנחנו זמינים 24/7, השאירו פרטים להתייעצות עוד היום!

מלכודות שיש להימנע מהן בעת בחירת מרכז גמילה

בחירת מרכז הגמילה הטוב ביותר להתמכרות אינה משימה קלה. יש הרבה גורמים שאתה צריך לקחת בחשבון לפני שאתה מקבל את ההחלטה הסופית שלך.

הדרך הטובה ביותר למצוא מרכז גמילה טוב היא לשאול אנשים שעברו את התהליך בעצמם. דרך נוספת היא לעשות קצת מחקר על מרכזי גמילה באזור שלך ולקרוא ביקורות של לקוחות לשעבר.

כיצד למצוא את המרכז המתאים לגמילה מותאמת אישית

הדרך הטובה ביותר למצוא את מרכז הגמילה המתאים היא להשתמש במנוע חיפוש מקוון. אתה יכול להשתמש בגוגל, יאהו או בינג כדי למצוא רשימה של מרכזי גמילה בקרבת מקום. אתה יכול גם להיכנס לרשתות החברתיות ולהקליד "ביקורות על מרכז גמילה" ולראות מה עולה. אפשרות נוספת היא לבקש מהחברים שלך המלצות.

אנחנו זמינים 24/7, השאירו פרטים להתייעצות עוד היום!
דילוג לתוכן