ההבדל בין מרכז גמילה (המכונה גם "אישפוזית") לעומת שירותי שיקום חוץ

מרכזי גמילה באשפוז יקרים יותר אך הם מספקים טיפול ברמה גבוהה. הם מציעים השגחה 24 שעות ביממה והמטופל אינו רשאי לעזוב את המתקן. שירותי שיקום חוץ הם זולים יותר אך פחות אינטנסיביים מבחינת הטיפול. אדם יכול לעזוב את המתקן לעבודה או לסידורים במהלך היום.

שירות שיקום חוץ הוא תכנית המספקת טיפול ושירותים אחרים לאנשים הזקוקים לעזרה בהחלמה מהתמכרות, מחלות נפש או מצבים בריאותיים כרוניים אחרים. הצוות המטפל של האדם ייצור עבורו תכנית פרטנית, שתכלול דברים כמו פגישות ייעוץ ופגישות טיפול קבוצתי. תוכניות גמילה באישפוז נמשכות בדרך כלל בין 6 חודשים לשנתיים, תלוי כמה זמן לוקח לאדם להתאושש ממצבו.

מרכזי הגמילה המובילים המציעים את התוכניות הטובות ביותר לטיפול בהתמכרויות 

מרכזי הגמילה הטובים ביותר לגמילה מציעים מגוון תוכניות וטיפולים כדי לעזור למטופלים. הם מחויבים לתהליך ההחלמה ועוזרים למטופלים לעמוד על הרגליים.

מרכזי שיקום המציעים תוכניות לטיפול בהתמכרות הופכים פופולריים יותר מאי פעם. המרכזים מספקים מגוון שירותים למטופלים, לרבות טיפול, ייעוץ וקבוצות תמיכה. הם מציעים גם סוגים שונים של טיפולים, כולל אפשרויות אשפוז ואשפוז.

מה לשאול בעת בחירת מרכז גמילה או תוכנית

השאלה הראשונה שיש לשאול היא מה מציע המתקן. מהן אפשרויות הטיפול שלהם? האם הם מציעים תוכנית של 12 צעדים? מה אחוזי ההצלחה שלהם?

השאלה השנייה שיש לשאול היא כמה רחוק המתקן מהבית שלך. זה יעזור לך להחליט אם אתה יכול לנסוע לשם על בסיס קבוע או לא.

השאלה השלישית שיש לשאול היא איזה סוג ביטוח הם מקבלים. מתקנים מסוימים מקבלים רק סוגים מסוימים של ביטוח, אז הקפידו לברר זאת לפני שאתם ניגשים להערכה.

כיצד לבחור את מרכז הגמילה הטוב ביותר עבורך ועבור יקירך?

אם אתם מחפשים את המרכז הטוב ביותר לטיפול בהתמכרויות, אתם במקום הנכון. חקרנו וריכזנו רשימה של המרכזים הטובים ביותר לטיפול בהתמכרויות. כללנו גם מידע על מה כל מרכז גמילה מספק למטופלים שלו, מה הם מציעים ופרטים נוספים שיעזרו לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבור יקירך.

מסקנה: הבחירה לעבור החלמה יכולה להיות החלטה קשה.
ישנם גורמים רבים שאתה צריך לשקול לפני קבלת ההחלטה הסופית שלך. ודא שזה מתאים לך על ידי ביצוע ההנחיות האלה ושאל אותן

החלמה יכולה להיות החלטה שקשה לקבל. ישנם גורמים רבים שאתה צריך לשקול לפני קבלת ההחלטה שלך. ודא שהוא מתאים לצרכים שלך וזו האפשרות הטובה ביותר עבורך.

אנחנו זמינים 24/7, השאירו פרטים להתייעצות עוד היום!
דילוג לתוכן