מרכז ישראלי להתמכרויות

היכרות עם מרכז ישראלי להתמכרויות

התמכרות היא מחלה שניתן לטפל בה. הצעד הראשון בטיפול בהתמכרות הוא זיהוי הבעיה. ישנן דרכים רבות לעזור למישהו עם התמכרות, אך חשוב למצוא את הטיפול הטוב ביותר עבורו ועבור צרכיו.

ישנם סוגים רבים ושונים של טיפול בהתמכרויות, אך ישנם כמה שכיחים יותר מאחרים. סוג אחד של טיפול הוא מרכזי שיקום אשפוז, המעניקים טיפול 24 שעות ביממה לסובלים מהתמכרות הזקוקים להשגחה ותמיכה מתמדת של אנשי מקצוע רפואיים. סוג נוסף של מרכז שיקום הוא מכוני גמילה חוץ, המציעים שירותים דומים לשיקום אשפוז אך ללא צורך בטיפול והשגחה 24 שעות ביממה.

אנחנו זמינים 24/7, השאירו פרטים להתייעצות עוד היום!

המצב בישראל עם שימוש לרעה בסמים

ממשלת ישראל נאבקת בהשפעות השימוש בסמים כבר עשרות שנים. מספר המתמכרים לסמים הולך וגדל. הממשלה ניסתה להתמודד עם בעיה זו על ידי הגדלת מספר מרכזי השיקום, אך אין מספיק משאבים לספק לכל מי שזקוק לעזרה.

לכן קמו במהלך השנים מרכזי שימוש ומטפלים פרטיים כדי לעזור ליקיריכם להיגמל מההתמכרות.

כיצד מסייע מרכז ישראלי להתמכרויות להילחם בשימוש בסמים

התמכרות לסמים היא נושא מרכזי בעולם כיום. זה יכול להשפיע על כל אחד, וזה כמעט תמיד גורם לתוצאות חמורות. התמכרות לסמים היא מחלה הדורשת טיפול. "אחד על אחד" הוא מרכז ישראלי לטיפול בהתמכרויות והוא מספק שירותי גמילה מסמים כבר עשרות שנים וסייע לאינספור אנשים להחזיר את חייהם למסלולם.

"אחד על אחד" מספק שירותי שיקום אמבולטוריים למכורים מכל הגילאים, המינים והרקע. הצוות שלהם הוכשר לספק את הטיפול הטוב ביותר למטופלים על ידי עבודה איתם כצוות ופיתוח תוכניות אישיות לצרכיו של כל אדם. "אחד על אחד" מספקת גם ייעוץ משפחתי, מפגשי טיפול קבוצתי, סדנאות חינוכיות ועוד כדי לסייע לאלו הסובלים מהתמכרות לסמים במסעם לקראת החלמה.

אנחנו זמינים 24/7, השאירו פרטים להתייעצות עוד היום!
דילוג לתוכן