בעלי מכור להימורים

סיפור קצר על בעל מכור להימורים

אלמוני “סיפור על רפי”

בעלי, רפי, נאבק בהתמכרות להימורים במשך כמה חודשים לפני שהסימנים הפכו לי יותר ברורים. הוא תמיד היה נראה במצב של חרדה וכל הזמן היה מבקש כסף ונעלם בשעות מוזרות. יום אחד החלטתי ללכת אחריו כשהוא יצא מהבית. לא מאמין שלי, רפי הלך למאורת הימורים תת-קרקעית מלאה בדמויות מפוקפקות ששיחקו במשחקי מזל. הייתי המומה עוד יותר לגלות שרפי השתתף בחגיגות. לא ידעתי איך להגיב וברחתי מהמקום עוד לפני שהוא הצליח להבחין בי. כשהגעתי הביתה, החלטתי להתעמת איתו לגבי ההתמכרות שלו. בהתחלה, הוא התנגד לדבר על זה והמשיך להתחמק מזה, אבל בסופו של דבר הוא נפתח לגבי המאבקים שלו ואשמתו על כך שהסב לי כאב על הנושא הזה. למרות כל זה, עדיין אהבתי אותו ולא רציתי יותר מאשר שהוא ישתפר כדי שנוכל סוף סוף לחיות חיים שלווים ביחד . האם ההתמכרות אינה בשליטתך? כן.

אלמוני “סיפור על נתן”

נתן ואשתו, הלן, היו במצוקה קשה. לנתן הייתה התמכרות משתקת להימורים שדיממה את הכספים שלהם והעיקה על נישואיהם. הלן הייתה נואשת לעזרה, אבל הטיפולים המסורתיים לא עזרו. ואז היא שמעה על גישה ניסיונית של אחד על אחד מחברה שלה. זה הבטיח הבטחות מדהימות – אחוז הצלחה של כמעט 85%. הלן החליטה לקחת את נתן למרכז הייעוץ לצורך הטיפול. בהתחלה, נתן התנגד לרעיון להיפתח לגבי ההתמכרויות שלו, אבל די מהר הוא התחיל לפרוק את עצמו בסביבה בטוחה ללא ציפיות או שיפוט מאף אחד אחר. היועץ לקח אותו דרך שיטות כמו תשומת לב וטכניקות הרפיה, שעזרו להתיר את דפוסי החשיבה המושרשים שלו ואמונות השווא שהנציחו את הבעיה. למרות שעדיין היו מאבקים לפעמים – הרגלים ישנים מתים בסופו של דבר – נתן החל להשתנות עם כל יום שחלף . זה לקח שישה חודשים, אבל סוף סוף הוא הצליח לשים את ההתמכרות מאחוריו. הלן מעולם לא הביטה לאחור.

איך מטפלים בבעל מכור להימורים?

התמכרות להימורים יכולה להיות בעיה קשה להתמודדות ולטפל בה. אמנם חשוב לספק תמיכה רגשית וטיפול באדם הסובל מהתמכרות להימורים, אך חשוב גם לנקוט בצעדים מעשיים שיעזרו לו לשבור את מעגל ההתנהגות הכפייתית. יש מגוון של טיפולים זמינים, כמו גם משאבים שיכולים לעזור בשיקולים פיננסיים וייעוץ משפטי. עם התמיכה והמשאבים הנכונים, אפשר לבעל מכור להחזיר לעצמו את השליטה בחייו.

התמכרות להימורים איבוד שליטה – הסכנה הצפויה

התמכרות להימורים יכולה להיות חוויה מסוכנת והרסנית. זה כרוך באיבוד שליטה על כמות הזמן, הכסף והאנרגיה שמושקעים בפעילויות הימורים. הימורים ממושכים עלולים להוביל להרס כלכלי, מערכות יחסים שבורות, דיכאון, חרדה ובעיות נפשיות חמורות אחרות. חשוב לזהות את סימני ההתמכרות ולנקוט בצעדים לבקש עזרה לפני שיהיה מאוחר מדי. בעוד שהתמכרות להימורים היא בעיה רצינית, רוב האנשים עם התמכרות להימורים יכולים להחלים.

אם בעלך מכור להימורים דעי שניתן לטפל באמצעות

התמכרות להימורים יכולה לגבות מחיר הרסני ממשפחה, אבל יש עזרה. בעזרת מטפל מקצועי, טיפול אחד על אחד ומטפל בהתמכרויות, יכולים הנפגעים מהתמכרות להימורים למצוא את התמיכה וההכוונה הדרושים להם כדי להחלים. ניצול משאבים אלה חיוני כדי לעזור לבעלך להתחיל את המסע שלו להחלמה.

אנחנו זמינים 24/7, השאירו פרטים להתייעצות עוד היום!
דילוג לתוכן