גמילה מהימורים

גמילה מהימורים באחד על אחד

"אחד על אחד" מערך אמבולטורי – מסייע לבנאדם תלותי ומי שסובל מהתמכרויות כגון: הימורים, סמים, אלכוהול ועוד.. בנושא זה אנו נעסוק בגמילה מהימורים. אנו מתבוננים מהצד ולא מבינים למה זה לא נפסק? הבנאדם מהמר ללא הרף.. ועדיין זורק כסף לפח ואולי כלל אין לו כסף יותר והוא מהמר על כסף שאינו שלו.. ולפעמים גם על כל הקופה גם על הבית!

חברים חשוב להבין בנאדם שמכור להימורים מאוד קשה לשנות את הרגלו וזאת בעצם מחלה כרונית, כמו כן זה משהו שלא ניתן להבנה מצד אחד ומצד שני חייבים לקבל את המצב ולסייע לו לצאת מזה בהקדם.

כיצד אחד על אחד יכולו לסייע בגמילה מהימורים?

כאשר מדובר על גמילה מהימורים – שיחות אחד על אחד באופן קבוע, נעזרים קבוצות תמיכה וניתן לראות מספר אנשים הסובלים מאותה הבעיה וביחד עושים את מירב המאמצים בכדי להתגבר על כל קושי, כאשר רואים שיש עוד מישהו באותה הבעיה ושהוא כן נלחם לצאת מזה – זה מאוד מסייע, במידת הצורך ניתן לקבל טיפול תרופתי.

גמילה מהימורים בשיטה ייחודית! צרו עימנו קשר ונעשה שיחת היכרות נבצע תיאום ציפיות מראש. יש לנו את הידע והיכולת לעזור לכם או ליקירכם. 

איך נגמלים מסמים

תסמונות גמילה

תסמונות גמילה מתייחסות לקבוצה של תסמינים המתרחשים כאשר אנשים מפחיתים או מפסיקים בפתאומיות את השימוש בסם שאליו הם הפכו תלויים.

קרא עוד »
מרכז גמילה מהימורים מומלץ

בעלי מכור להימורים

סיפור קצר על בעל מכור להימורים אלמוני “סיפור על רפי” בעלי, רפי, נאבק בהתמכרות להימורים במשך כמה חודשים לפני שהסימנים

קרא עוד »
דילוג לתוכן