גמילה מאלכוהול

שלום רב, אנו שמחים שנכנסתם לאתרנו "אחד על אחד" שהינו מערך אמבולטורי המסייע לאנשים תלותיים אשר סובלים מהתמכרויות קשה כגון אלכוהול. גמילה מאלכוהול היא תהליך לא פשוט ודורש סבלנות רבה.

המטופל נזקק לסיוע ותמיכה קבוצתית ובשיטה של "אחד על אחד" תוכלו לעזור לעצמכם או ליקירכם להיגמל מאלכוהול.

לפעמים אנו מסתכלים מהצד ולא מבינים מדוע המכור לאלכוהול אינו יכול פשוט להפסיק. אלכוהול גורם לבנאדם להרגיש שהוא בורח מהמציאות הקשה לפעמים זה מתחיל מהנאה ריגעית ואז זה עובר להתמכרות תמידית.

התמכרות לאלכוהול היא נוראית ופוגעת בכבד ויכולה להביא למחלות כבד מסוכנות מאוד. להביא לאובדן הכרה ולפגיעה בחלקי הגוף. אלכוהול יכול לגרום לאנשים להיות אלימים ומסוכנים לעצמם ולסביבה בעת ובעונה אחת.

מה עושים? איך גומלים בנאדם שמכור לאלכוהול?

חברים חשוב להבין שבנאדם שמכור לאלכוהול לא יכול לשנות את הרגלו ברגע אחד וללא עזרה מאנשי מקצוע ומתמיכה נרחבת. קשה להבין איך זה התחיל ולמה זה לא נגמר. חייבים לקבל את המצב ולסייע לו לצאת מזה בהקדם האפשרי. בשיחת ייעוץ תבינו כיצד אנחנו יכולים לעזור ולתת הכלים הרצויים בכדי להיגמל מאלכוהול. בעזרת ניסיון רב ושיטות ייחודיות עזרנו להמון מכורים במגוון התמכרויות כגון: אלכוהול, סמים, הימורים ועוד..

כיצד "אחד על אחד" יכולו לסייע בגמילה מאלכוהול?

כאשר מדובר על גמילה מאלכוהול  – שיחות קבועות בשיטה של אחד על אחד , נעזרים קבוצות תמיכה של אנשים שמכורים ונמצאים באותה הבעיה וסובלים מהתמכרות לאלכוהול, ביחד הם עושים את כל המאמצים על מנת להתגבר מהתמכרות לאלכוהול, ככמו כן זה מאוד עוזר לראות שאתה לא לבד בתמונה, כמו כן במידת הצורך ניתן גם לקבל טיפול תרופתי.

ב"אחד על אחד" בונים לכל מטופל תוכנית שיקום אישית ע"י אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם (פסיכולוגים, עו"ס, פסיכותרפיסטים, פסיכיאטרים ומדריכים-מכורים נקיים) ומעניקים ליווי צמוד למשפחת המטופל במהלך הטיפול.

גמילה מאלכוהול בשיטה ייחודית! צרו עימנו קשר ונעשה שיחת היכרות נבצע תיאום ציפיות מראש. יש לנו את הידע והיכולת לעזור לכם או ליקירכם. 

איך נגמלים מסמים

תסמונות גמילה

תסמונות גמילה מתייחסות לקבוצה של תסמינים המתרחשים כאשר אנשים מפחיתים או מפסיקים בפתאומיות את השימוש בסם שאליו הם הפכו תלויים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן